Fascynujące gry wideo - Xbox 360, Wii, Playstation 3

Świat gier, powiedzmy, komputerowymi, jest wielką branżą przemysłu rozrywkowego, która ma swoich słynnych producentów, kultowe tytuły, swoje festiwale nowinek, wartościowe wyróżnienia... Jest to obecnie tak duża branża, jak cały rynek produkcji kinowych z jego studiami hollywoodzkimi i najznamienitszymi reżyserami. Pierwsze gierki towarzyszyły komputerom, od chwil, kiedy te umiały wyświetlić na ekranie trochę więcej, niż tylko tekst (tak jak w systemach UNIX). Ukazały się pionierskie gry, na przykład Bomberman, Pacman oraz pozostałe legendy, jednak szybko uznano, że chęć na tego typu zabawę ciągle wzrasta, a nie każdy potrzebuje, czy może zdobyć komputer. Dlatego utworzona została zupełnie nowa gałąź produktów, odmienna partia świata gier, poświęcona jedynie im.

Stworzono pierwsze konsole. Konsoli nie da się po zakupie unowocześniać, dokupując lepsze podzespoły, tak jak czyni się to w wypadku klasycznego PC. Stanowi ona integralną całość, do której da się dołączyć najwyżej akcesoria zewnętrzne, takie jak karty pamięci, joysticki, sprzęt muzyczny i monitor. Wybór odpowiedniej gry dla siebie albo bliskich z rodziny nie bywa zazwyczaj kwestią banalną. Aby trafnie dokonać wyboru najbezpieczniej poznać marki robiące gry i kierować się opiniami jedynie cenionych i doświadczonych specjalistów.

Dobrze zawsze uczynić wstępną selekcje najbardziej istotnych gatunków gier. Intrygujące gry na X360 można znaleźć w specjalistycznych pismach (e-sklep). Perfekcyjnym przedsięwzięciem jest zakupienie tylko popularnych gier,cenionych przez grono użytkowników.
Nowe zestawy słuchawkowe od Microsoft
Napisał: Microsoft Hardware
Na podstawie: Microsoft Hardware
Bardzo ważne, aby gry, czy to RPG, strzelanki, czy nowoczesne gry na PS3 były grywalne ,jak również cechowały się wielką troską o nawet najmniejsze detale graficzne. Wraz z rozwojem technologii i zapotrzebowaniem na wciąż bardziej realistyczne tytuły, lepszą grafikę i lepiej wykonane animacje, pojawiły się konsole Sony Playstation, na które firma Microsoft, która nie patrzyła ze związanymi rękoma, odpowiedziała konsolą XBOX.

Ciągle rosło grono pasjonatów, ukazywały się coraz nowsze rozwiązania, i, rzecz jasna, jak grzyby po deszczu prezentowano na rynku rewelacyjne tytuły.
Gry na konsole w Blackgames
Na tę najpopularniejszą czwórkę wyszło mnóstwo wciągających pozycji, głównie strzelanek (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościówek. Warte uwagi gry na PS2 to przede wszystkim Guitar Hero, w którym możemy wcielić się w najbardziej znanych gitarzystów. Pochwalić trzeba też niezrównaną grę wyścigową Gran Turismo 5. Na PS2 wydano mnóstwo stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty.

Gry na PS3, ze względu na lepszą konfigurację, mają dużo poprawioną grafikę. Najgłośniejsze hity to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola Microsoftu zaś posiada nawet obszerniejsze spektrum. Specjalne gry na XBOX 360 wspierają wyjątkowy kontroler Kinect, co pozwala na wykrycie ruchu użytkownika i przeniesienie go na rozgrywkę. W tej serii znajdziemy dużo pozycji sportowych i zręcznościowych. XBOX 360 również może się poszczycić rewelacyjną polską grą fabularną Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 06:06:15
Tagi: gry, komputer, konsole, animacje, Guitar Hero, kinect