Podarunki z adrenaliną

jazda na desce
Napisał: Jeff Rowley
Na podstawie: http://www.flickr.com
Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Łączy się z wieczerzą wigilijną w gronie najbliższych, choinką, świętym Mikołajem, a najbardziej – z podarunkami. Gwiazdkowe niezwykłe prezenty są rzeczą, za którą przepadają wszyscy najmłodsi jak również wielu dorosłych. Z tej przyczyny już na długo przed Świętami w sklepach robi się tłok, bo najbardziej istotnym zakupem gwiazdkowym często są właśnie prezenty. Każdy z nas posiada odmienny charakter i lubi całkiem co innego. Stąd też podarunki powinny być dopasowane do usposobienia naszego jubilata. Zrezygnujmy z tych standardowych pakietów na dowolną okazję, czyli bukietu kwiatów oraz opakowania wyśmienitych pralinek.

Jest to z pewnością świetny pomysł na prezent dla naszej pani profesor, ale nie dla osoby, którą darzymy zdecydowanie mocniejszym uczuciem. Kiedy zbliżamy się do 30- tych urodzin, jesteśmy pełni refleksji. Nic dziwnego, następny krzyżyk wędruje na nasz kark. Stąd też na pewno jest to niesamowita rocznica, którą trzeba uczcić. Jeśli któraś z bliskich nam osób będzie mieć w najbliższym okresie 30-te urodziny, trzeba przygotować dla niej coś naprawdę szalonego. Bardzo modne są teraz prezenty z adrenaliną. Skok na bungee to doskonały pomysł na prezent na 30 (nie masz pomysłu? - wejdź i sprawdź: www.prezentokracja.pl/Prezent_na_30_urodziny/katalog.htmlprezentokracja.pl/Prezent_na_30_urodziny/katalog.html/).

Ogromną popularnością cieszą się również loty paralotnią. Niezwykle modne są obecnie podarunki z adrenaliną. Powinniśmy zorientować się przed faktem, czy któreś z narzeczonych nie cierpi na lęk wysokości i zafundować nowożeńcom romantyczny lot balonem. Czy możemy sobie wyobrazić piękniejszą scenerię dla kochających się ludzi niż taka wyprawa w obłoki? Jeżeli posiadamy taką informację, że przyszli małżonkowie są wielbicielami konkretnych wrażeń, dobrym pomysłem jest zaprosić ich na skoki ze spadochronem. W takim wypadku z tajemnicy będą nici, ponieważ narzeczeni będą musieli przejść właściwe szkolenie spadochronowe, ale mimo wszystko może być to dla nich cudowne przeżycie, które będą wspominać do końca życia. Dużym wyzwaniem jest na pewno prezent dla pary (dowiedz się więcej: znajdziesz tu fajne pomysły). Często głowiliśmy się, co dać w prezencie naszym dobrym znajomym z okazji ślubu.

Doskonale przecież zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji. Wiemy, że jest to najwspanialszy dzień w życiu tych dwojga. Stąd też powinniśmy podkreślić go jakimś bardzo oryginalnym prezentem. Wspaniałym pomysłem może być cudowny lot balonem. Młodzi będą wniebowzięci, płynąc pośród chmur i patrząc sobie czule w oczy.
Upominek to afera, o której pamięta się bardzo długo więc warto dobrze trafić. Kolejnym interesującym projektem jest masaż tajski.

Usługa ta zapewnia odpoczynek oraz odbicie się od dnia codziennego dzięki czemu każdy z nas może sobie odpocząć zarówno fizycznie jak i psychicznie. Masaż tajski to też masaż gwarantujący perfekcyjny odpoczynek dla całkowitego naszego ciała. Masaż taki praktykowany jest przez profesjonalistów, którzy przeznaczyli lata w pogłębianiu zdolności na temat tej sztuki. Według mnie te trzy szanse upominku to najpozytywniejsze wyjścia nie tylko dla bizneswoman, lecz dla wszelakiego zwyczajnego człowieka. Sam niegdyś skorzystałem z zakupu sesji fotograficznej dla swojej niebogi panny i powiem szczerze, że dawno nie widziałem jej tak zaspokojonej. Wychodząc z sesji była uśmiechnięta od ucha do ucha, ja przyjąłem milion buziaków i alternatywę sielankowego wyjścia z chłopakami na piwo i mecz. Moja lubiana niewiasta to nie bizneswoman, jednakże ten dar był z mojej strony strzałem w dziesiątkę. Zadowolenie po dwóch stronach to chyba jednakże najdogodniejszy upominek. Teraz zastanawiam się jaki dar będzie kolejny jednakże chyba wybiorę masaż tajski mam nadzieję| że trafię chociaż w dziesiątkę. Nasycenie mojej dziewczyny było nieocenione.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 06:06:21
Tagi: Urodziny, bungee, adrenalina, okazje, śluby, masaż, bizneswoman