Czemu dobrze jest słuchać utworów muzycznych

Klawisze fortepianu
Napisał: peddhapati
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że w obecnych czasach sprzedaż płyt muzycznych stoi właściwie na zerowym poziomie. Przecież niesamowitą wręcz popularnością cieszy się pobieranie piosenek z internetu, nawet jeżeli nie jest to w pełni legalne – ciężko byłoby nie przyznać racji co do tego, że ów typ piractwa jest zjawiskiem na światową skalę. Równocześnie jednak musimy wspomnieć o tym, że mimo wszystko sprzedaż płyt wcale nie zamarła całkowicie, bowiem wielu ludzi wciąż preferuje zwykłe kupowanie muzyki w sklepach.

Dalga.pl - sklep muzyczny online
Biorąc pod uwagę Black Sabbath 13 jest to zdaniem muzycznych specjalistów powrót do korzeni grupy. Black Sabbath zapisał się w historii muzyki heavymetalowej jak mało który zespół. Na płycie udziela się też Brad Wilk, który jest perkusistą Rage Against the Machine czy grupy Audioslave.

Gra z Black Sabbath w charakterze muzyka sesyjnego. Ponadczasowy wokal Ozzy’ego Osbourne’a udowadnia uniwersalność ofert tworzonych przez tę brytyjską grupę.
muzyka
Napisał: Justin Higuchi
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wydany w połowie ubiegłego roku album grupy brytyjskiej Black Sabbath to szczególnie dopracowana propozycja, która ciągle dostępna jest w sprzedaży na rynku muzycznym u nas.

Biorąc pod uwagę Black Sabbath 13 zalicza się do pierwszych albumów studyjnych. Wcześniejszym albumem studyjnym zespołu była płyta zatytułowana Forbidden, jaka wydana została w 1995 roku przez Black Sabbath z udziałem Ozzy’ego Osbourne’a. W jej tworzeniu uczestniczył również ceniony basista Geezer Butler.

Sprawdź tu: http://www.dalga.pl/black-sabbath-limited-super-deluxe-edition-box-p-33957.html Gdy przyjrzymy się propozycji Black Sabbath 13 jako ich kolejna płyta wzbudziła poruszenie wśród entuzjastów tej brytyjskiej grupy i nie tylko. Dystrybutorzy zauważyli imponująco wysoką liczbę wśród sprzedawanych płyt. Czy to za sprawą udziału Brada Wilka, znakomitego perkusisty? Piosenki takie jak End of the Beginning lub God Is Dead na długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Płyta powstała w produkcji Ricka Rubina, który jest mistrzem w swojej dziedzinie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 06:06:21
Tagi: gra, sprzedaż płyt, płyta, piosenki