Zdecydowanie warto grywać w rozmaite gry konsolowe

Napisał: redcoon.pl
Chciałoby się pograć sobie w ciekawe gierki, bo nawet najlepsza gra po upływie jakiegoś okresu czasu jakby nie patrzeć może się bardzo znudzić. Rzeczywistość jest taka, że tylko kilka gier niemalże nigdy się nie znudzi, choć zapewne gdybyśmy katowali przez kilka lat wyłącznie jeden tytuł, i tak czulibyśmy nudę. Tuż po ich ogłoszeniu w internecie rozpoczęła się walka fanów obu urządzeń.

Z tego konfliktu najbardziej cieszą się użytkownicy komputerów, ponieważ oni od dłuższego czasu skarżyli się na to, że stare konsole ograniczają rozwój gier komputerowych.
Xbox 360
Napisał: Crosa
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oczywiście złym rozwiązaniem jest za bardzo częste pochłanianie wolnych chwil na gierki, ale w żadnym razie nie można przesadnie pomniejszać bardzo dużego znaczenia takich konsoli jak przykładowo Xbox 360 (http://www.ppe.pl/news.html?filtr=x360) - świetny sprzęt, wedle opinii bardzo wielu fanów grania nie ma teraz czegoś choćby tak samo rewelacyjnego co akurat Xbox 360. Bardzo cieszy, że fani konsoli mają dzisiaj aż tak sporo ciekawych rzeczy do wyboru.

To niezwykłe, niegdyś było dużo biedniej pod akurat tym względem. Oprócz zauważalnie lepszych osiągów, oba urządzenia dopasowano do czasów witryn społecznościowych. Kontroler do nowego PlayStation wyposażony jest nawet w specjalny guzik „share” służący do udostępniania przez łącze internetowe aktualnego stanu gry.

Xbox One także umożliwia użytkownikom dzielenie się nagranymi fragmentami gry, dżojstik tego urządzenia nie ma jednak przeznaczonego do tej czynności przycisku. Sporo nowoczesnych rozwiązań zostało wykorzystanych w sferę kontroli konsoli. Bezprzewodowe kontrolery wyposażone w panele dotykowe i akcelerometry czy kierujące konsolą za pomocą ruchu czy mowy – to rozwiązania które rozwijały się na przestrzeni lat, a teraz są jeszcze bardziej dopracowane.

Należy zatem bardziej doceniać to, że bądź co bądź gracz dzisiaj wcale nie powinien obawiać się o brak niezwykłych rozrywek, sposobów relaksowania się. Pewnie autentycznie każdy mężczyzna uwielbia co jakiś okres czasu sobie pograć, chociaż również kobiety coraz częściej z dużą chęcią sięgają po gry na konsole. Taka para, w której chłopak i dziewczyna uwielbiają granie na konsoli to tak naprawdę doskonała para! Mega fani gier komputerowych szukają ich również za granicą: przecież akurat rynek gierek komputerowym na szczególnie tym anglojęzycznym rynku jest sporo lepiej rozwinięty, niż właśnie nasz.

A więc nie ma najmniejszego problemu z tym by zakupić bardzo rzadko spotykaną w Polsce gierkę, która jednakowoż w chociażby angielskim e-sklepie z grami nie jest nieczęsto spotykana. Nieco inne realia akurat tam są.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 06:06:22
Tagi: gry, rozrywka, konsole, Xbox 360, kontroler, gry na konsole