Proponujemy gry na nowe konsole

PlayStation4
Napisał: Glen Bowman
Na podstawie: http://www.flickr.com
Proponowane dziś przez producenta gry na PS Move zaskakują funkcjonalnością i tematycznym zróżnicowaniem. Warto zwracać uwagę na najnowocześniejsze możliwości dostępnych na rynku gier, aby wybierać dla siebie to, co najlepsze. Doskonale przygotowane gry robią wrażenie na użytkownikach, którzy chcą wybierać dla siebie najlepsze opcje. Możliwości do wyboru jest wiele, dlatego nie bez znaczenia jest dokładna analiza potrzeb oraz wymagań użytkowników, by dawać im najlepsze oferty.

W ostatnim czasie największy triumf odniosła kolejna część kultowej gry Grant Theft Auto. W grze tej użytkownik występuje w roli przestępcy który ma wielkie długi. Żeby je oddać, musi organizować napady na banki i pozostałe instytucje. Seria gier sygnowana tym tytułem słynie z charakterystycznego poczucia humoru, gra ta powodowała też spore kontrowersje ze względu na brutalne elementy.

Równie wysoką sprzedaż ma gra akcji Call Of Duty: Ghosts (tutaj znajdziesz więcej informacji: oferta call of duty w ppe.pl). Jest to gra akcji w której użytkownik wchodzi w rolę żołnierza i wykonuje wiele ryzykownych zadań. Jest to następna odsłona charakterystycznej serii Call Of Duty, którą gracze lubią za bardzo ciekawą rozgrywkę za pośrednictwem sieci. Jakiś czas wcześniej światło dzienne ujrzała nowa część największego konkurenta Call Of Duty – Battlefield 4.

Jest to także gra akcji, której dotychczasowe odsłony zasłynęły z bardzo dopracowanego trybu rozgrywki sieciowej. Tym razem firma odpowiedzialna za grę zapowiada, że rozgrywka będzie jeszcze bardziej taktyczna. Gra już na etapie przedsprzedaży zyskała wielkie zainteresowanie. Gra bioshock, to jedna z tego rodzaju gier komputerowych, która posiada już kilkuletni staż w świecie gier komputerowych, a pomimo tego nadal jest bardzo powszechna.

Gra ta nawiązuje do lat 60siątych, lecz oczywiście w kwestii grafiki, jest to gra na najwyższym, nowoczesnym poziomie. W znacznym stopniu gra oparta jest na podmiotach fabuły i też horroru, bo gracz musi zmagać się z rozmaitymi tworami, jakie ukazują się na jego drodze w czasie walki o przetrwanie. To gra ciekawa, niesamowicie rozbudowana pod kątem technicznym i to zdecydowanie wpływa na jej ogromną powszechność. Bardzo dużo jest miłośników tej gry, co znakomicie świadczy o jej poziomie i także pracy, jaką włożyli producenci i wydawcy, żeby dostarczyć własnym klientom znakomity produkt. Niekryte zadowolenie sympatyków rozrywki takiej jak gry na PS Move dostrzec można choćby po ich opiniach, sukcesywnie zostawianych na właściwych forach w internecie.

Bardzo wygodne jest zostawianie w sieci komentarzy na temat gier, które zrobiły na użytkownikach największe wrażenie. Dzięki funkcyjnemu rozbudowaniu oraz ciągłemu zaangażowaniu producenta we wprowadzanie innowacji do kolejnych propozycji spotkać możemy obecnie na rynku prawdziwe arcydzieła. Jest to gra w której użytkownik wciela się w bohatera ratującego wirtualny świat przed złymi mocami. Ten rodzaj gier został nazwany hack&slash ze względu na ogromne ilości zabijanych przez bohatera postaci. Jest to jedna z najbardziej kosztownych gier obecnych na rynku, liczba sprzedanych egzemplarzy świadczy jednak o tym, że jest to tytuł posiadający szeroką rzeszę oddanych fanów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-09 06:06:26
Tagi: gry na PS Move, użytkownik, gracze, rozgrywka, gry komputerowe