Tak naprawdę nie tylko słuchajmy muzyki, ale również ją twórzmy!

Bęben djembe
Napisał: Shunichi kouroki
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na rynku obecnie można znaleźć wielki wybór rozmaitych akcesoriów do włosów (dowiedz się więcej). Są to między innymi różnego rodzaju narzędzia do czesania, a więc grzebienie i szczotki do modelowania włosów o różnych kształtach i wielkościach, niektóre z nich wykorzystywane do konkretnych zastosowań, jak przykładowo okrągła szczotka czy grzebień do tapirowania. Powstały również specjalne sklepy, których asortyment stanowią w całości rozmaite akcesoria do włosów. Są to zatem rozmaite opaski do włosów, spinki i inne ozdoby.

Przedmioty takie są dostępne w przeróżnych odcieniach, a dekorowane są za pomocą sztucznych kwiatków i tym podobnych elementów. Przykłady można mnożyć. Mężczyzna nigdy przykładowo nie zrozumie zamiłowania kobiety do chodzenia po sklepach. Co widzi normalny facet? Całą szafę ubrań, w każdy dzień kolejny zestaw, ale według kobiety to niewystarczająco, to nic w porównaniu do tego, co musi posiadać.

Z innej strony, kobieta, która przychodzi zadowolona z zakupów prezentuje swoje zdobycze swojemu partnerowi. W zasadzie sytuacja jest taka, że nierzadko mamy naturalny talent, ale no jakoś tam nie widzimy tego. Zatem pewnie dużo osób funkcjonuje na typowym poziomie - najzwyczajniej nie dostrzegając swojego ogromnego talentu. To może dajmy się sprawdzić, może saksofon bądź darbuki są niejako akurat nam przypisane? To ciekawe, iż pewni ludzie przez niemal całe dotychczasowe życie grają na jakimś instrumencie, lecz bez ponadprzeciętnego efektu, a tu przyjdzie jakiś całkowity nowicjusz, który zagra raz i wyjdzie mu to fantastycznie (wkręć się w doskonałąmuzykę i graj na najlepszym sprzęcie: najnowsze djembe).

Coraz więcej osób ze zniszczonymi końcówkami zainwestowało w niezastąpiony olejek arganowy o konsystencji zbliżonej do tradycyjnej oliwy. Ma on szczególnie pozytywny wpływ na cały organizm. Przez wielu zwany jest eliksirem młodości i można stosować go zarówno na twarz, całe ciało, jak i z przeznaczeniem do włosów. Marka Goldwell Colorance pomaga zatroszczyć się o konsumentki wybierające ich produkty, ponieważ w niesamowity sposób nadaje połysku i upragnionego koloru na całej powierzchni włosów.

Być może wśród czytelników tego artykułu znajdą się prawdziwi wirtuozi, utalentowani ludzie, którzy sprawiają, że ten wielce niemiły świat jest lepszym miejscem. Przykładowo djembe: mocno egzotyczny instrument, przede wszystkim modny wśród czarnoskórych muzyków. Jednak nawet zwykły Polak, ten człowiek, który jest oczywiście biały, wcale nie musi zakładać, że to coś kompletnie nie dla akurat niego! Sytuacja w inną stronę. Ona nie umie zrozumieć twojej miłości do futbolu. Normalnie, dla niej to kilkunastu napalonych facetów skupiło się w jednym miejscu, by polatać za szmacianką. Normalnie, nie do ogarnięcia, a co najgorsze ci goście zachowują się jak niekulturalne gbury z jakiejś podrzędnej knajpy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-10 06:39:26
Tagi: instrumenty, odcienie, talentu, oliwy, ciało, Muzycy