Rodzinna rozrywka Przeczytaj nasze sugestie

xbox
Napisał: audioreservoir
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szeroko rozumiana komputerowa zabawa stanowi obecnie tak wszechstronną kwestię, że praktycznie każdy z nas może znaleźć w niej coś rzeczywiście dla siebie atrakcyjnego, bez względu nawet na to, jakie właściwie są jego indywidualne preferencje. Niewątpliwie warto więc zapoznać się z całym tym tematem nieco bliżej, bowiem wielu ludzi nawet nie wie o tym, jak wiele atrakcyjnych możliwości ma do zaoferowania cała ta dziedzina. Gry, które rozwijają dziecięce pasje i talenty. Mały Antek, który dziś staje na podium w grze samochodowej, być może w przyszłości zostanie kierowcą Formuły 1.

Grywanie na konsoli powoduje, że mamy okazję wreszcie zapomnieć o nudzie. Zatem jeśli codziennie będziemy narzekali na nudę, pewnie po niedługim czasie najzwyczajniej odczujemy sporo negatywnych skutków. Chociaż oczywiście zabijanie czasu również ma trochę minusów. Tak naprawdę najbardziej ważne jest to, aby umieć zachować odpowiedni umiar.

A nie jest powiedziane, iż w zasadzie potrafimy nad sobą panować. Gdyby w istocie tak było, zapewne nie byłoby aż tak wielu uzależnionych od gierek. Dobrze, lecz jakie jeszcze atuty ma regularne granie na ps3 (użyteczna strona) oraz pozostałych konsolach? Na całe szczęście jest ich naprawdę wiele! Szczególnie, że właśnie pojawiła się jej nowa wersja. A wraz z nią, po uruchomieniu gry Driveclub możemy poczuć świat najdroższych samochodów sportowych.

Co ciekawe, tę emocjonującą rywalizację mamy możliwość obserwacji z punktu widzenia kierowcy, dzięki czemu możemy poczuć się tak, jakbyśmy sami sterowali autem. Autorzy gry zadbali nawet o takie szczegóły, jak zasiadanie w fotelu, otwieranie drzwi czy zapinanie pasów. Jak zwykle ma miejsce, prędzej czy później przed konsolą zasiądzie i reszta rodziny. Dla taty, świetną zabawą będzie gra Bioshock, w której nareszcie będzie miał możliwość zrealizowania swych dziecięcych fantazji i wczucia się w rolę człowieka z nadprzyrodzonymi umiejętnościami.

gry na konsole
Napisał: jareed
Na podstawie: http://www.flickr.com
Najlepiej w wypadku wszelkich problematycznych spraw powiązanych z zakupem gier nie zwlekać zbyt długo i zaczerpnąć kilku istotnych porad na różnych profesjonalnych stronach internetowych poświęconych grom. Do tego rodzaju kwestii klasyfikują się zapewne różnorodne pytania o cenę świeżych tytułów i ewentualne wymagania sprzętowe. Należy przy tym poświęcić moment, by obejrzeć ich recenzje. Jest to wspaniały sposób, by prosto oraz łatwo zorientować się w charakterystyce konkretnej gry. Takie zdobyte doświadczenie może okazać się mocno pomocne w podjęciu najrozsądniejszych decyzji. Na tak świetnych grach, jak Gran Turismo 6, szkoda żałować pieniędzy – jest idealna zarówno do samodzielnego grania, jak i we dwie osoby i z pewnością ta gra przyniesie sporo przyjemnych chwil i okaże się rewelacyjną zabawą między innymi na dłużące się zimy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-10 06:39:28
Tagi: komputery, konsola, zabijanie, uzależnienie, recenzje