Automatyka przemysłowa

zasilacze
Wykształcenie wyższe przeradza się w bezwartościowy świstek, przyznany dzięki zaniżonym standardom i ściąganiu. Można powiedzieć, że jest to fundamentalna determinanta znacznego bezrobocia wśród młodzieży. A przecież nie każdy musi być managerem bądź fachowcem od PR, automatyka przemysłowa to też obiecująca profesja. Wyjściem z tej złej sytuacji powinna być ogólnokrajowa kampania edukacyjna, zachęcająca młodych ludzi do edukowania się do zawodu.

Powinno się na nowo otworzyć szkoły zawodowe i zdecydowanie zaostrzyć warunki akcesu na studia państwowe, gdyż aktualnie przyjmuje się bez problemu. Zobacz http://www.e-automatyka.eu/companies?characteristic_id=7.
Napisał: materiały prasowe
A jak by nie było nie każdy musi być managerem bądź specjalistą od kreowania wizerunku, współczesna automatyka - www.e-automatyka.eu to też ciekawa gałąź nauki. Ratunkiem z dramatycznej sytuacji może być ogólnokrajowa kampania społeczna, nakłaniająca młodych ludzi do kształcenia się do zawodu.

Należy na nowo otworzyć szkoły zawodowe i mocno zaostrzyć kryteria akcesu na studia państwowe, gdyż obecnie przyjmuje się w zasadzie każdego. Tak samo pracuje czujnik przepływu, instalowany w wielu punktach, na przykład w domowym systemie cieplnym. Szary człowiek, który nie zdobył dobrego wykształcenia w kwestii automatyki nie ma pojęcia, jak takie urządzenie pracuje i do czego w rzeczywistości się przydaje. To kolejny powód dla którego powinno się już w czasie studiów podejmować pracę w różnego rodzaju zakładach.

Doświadczenia, umiejętności zdobytych podczas pracy nie zastąpi nic. Studia stanowią idealną podstawę, ale doświadczenie powinno się zdobyć we własnym zakresie. Każdy pracodawca łaskawszym okiem będzie spoglądał na kandydata, który ma w CV coś dodatkowo poza skończeniem studiów. Nawet gdy studia ukończył na samych piątkach.

Jeśli taka sytuacja w Polsce się nie zmieni, niebawem http://www.e-automatyka.eu/products/559-falowniki będą musieli reperować świeżo upieczeni socjolodzy bądź, o zgrozo, etnolodzy. Zapewni to profity małej grupie specjalistów, bo to oczywiste, że gdzie spory popyt, tam i ceny rosną w górę. Aby sprawdzić, że robota w tej dziedzinie jest poszukiwana, do wyszukiwarki należy wstawić sformułowanie „http://www.e-automatyka.eu/jobs” i poczytać ogłoszenia na którejś z tematycznych witryn internetowych.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-12 06:39:32
Tagi: zawód, kampania, pracodawca, popyt