Co zrobić, by odpowiednio dobrać podarek dla dziecka?

Klocki LEGO
Napisał: Brickset
Na podstawie: http://www.flickr.com
logo klockidlaciebie.plSzeroki wybór wśród znakomicie przygotowanych propozycji – lego creator Wzór na to jest dosyć banalny, starczy krzynka inwencji, brystole i już makieta sporządzona. Oczywiście na podwórzu wszystko może się miasteczkiem. Co jednakże uczynić, jeśli mali inżynierzy nie mogą być w ogrodzie, bo grzmi. Wówczas z sukursem nadciągają klocki.

I jeszcze raz tak samo jak na dworze można stworzyć Londyn. Dziadkowie współczesnych dzieci mieli zaledwie swoją wyobraźnię i zrobione z drewna kostki z których stawiali miasta. Wybór zestawów klocków lego odpowiednich na świąteczny prezent bywa w polskich marketach albo sklepach z lego jest naprawdę rozległy. Dobrze przy myśleniu o prezencie zawsze przeprowadzić początkową selekcje kluczowych światów z rozległego uniwersum lego.

Genialnym zamysłem jest nabywanie tylko popularnych zestawów, które na zdecydowanie dostarczą dziecku sporo radości z budowania wielu konstrukcji.
miasteczko z klocków Lego
Napisał: Random Retail
Na podstawie: http://www.flickr.com
U zarania dwudziestego pierwszego wieku, dzieciaki mają z pewnością ułatwione zadanie, wystarczy zestaw Lego City, i sprawa jest załatwiona. W niecałą godzinę powstają karetki , samochody straży pożarnej, lotniska czy też posterunki policji, razem z więzieniami. Nie wybuchają wówczas sprzeczki o to, co ta czy tamta konstrukcja przedstawia.

Zestaw Lego City produkowany jest dla dzieci powyżej 4 lat, które potrafią już abstrakcyjnie myśleć, swobodnie z gotowych podobnych detali składają nowe obiekty. Klocki te spokojnie możemy zaliczyć do grupy wychowawczych, gdyż uczą dzieci pokonywania problemów, nauczają że z identycznych fragmentów przy krztynie pomysłowości da się wykonać zupełnie nowe budowle. Zestaw Lego City mieści w sobie co najmniej dwie możliwości, na przykład z tych samych części możemy wybudować wóz policyjny i bolid. Wybór możliwości zależy jedynie od bawiącego się.

Jest to oczywiście ciekawa propozycja dla dziecka, niemniej natomiast nie jedynie taka tematyka jest w ostatnim czasie niezmiernie popularna na całym świecie. Rodzic dziecka w czasie zabawy ma okazję stymulować ręczne umiejętności potomka, co z cała pewnością przyda się w życiu przedszkolnym lub też dorosłym. Niewątpliwie jest to też metoda na pogłębienie więzi potomka z dorosłymi. W czasie takich zabaw, mamy okazję skutecznie nauczyć potomka, iż do zamyślonego pokłosia dochodzi się stopniowo, przez sukcesywne realizowanie uprzednio ułożonego projektu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-12 06:39:33
Tagi: LEGO, makieta, kostki, konstrukcja