Deep Purple po raz kolejny w Polsce

Deep Purple
Na podstawie: http://www.flickr.com/
Muzyka ta nadal się rozwija poprzez wykorzystywanie nowych technologii, jakie umożliwiają produkować muzykę w bardzo zróżnicowany sposób i pozwalają wnosić korekty na jakość żywych instrumentów. Na przełom roku 2013 i 2014 przewiduje się wiele występów, lecz specjalnym zainteresowaniem fanów z Polski, i nie tylko, cieszą się koncerty Łódź. Organizowane tam wydarzenia muzyczne odbijają się szerokim echem. W samym sercu naszego kraju zagra między innymi grupa Depeche Mode czy Skunk Anansie.

W naszym kraju nie brakuje miłośników tych grup, z tego też powodu bilety rozchodzą się bardzo szybko. Warto śledzić świeże wydarzenia, by być zawsze dobrze zorientowanym.
korn
Korn, to jeden z legendarnych zespołów, który gra nu metal. To jedna z wielu odmian tego gatunku muzycznego, jaka opiera się na bardzo dosadnych, energicznych barwach gitarowych, jakich dodatkiem staje się perkusja i bas.

Jest to zespół, który ma zwolenników na całym świecie i wciąż przybywa osób, które z chęcią słuchają bardzo znanych piosenek tej grupy. Obecnie zespół już nie wydaje zbyt dużej ilość piosenek, a kiedy już, to są one mniej znane. Jednak nadal zespół ten uczestniczy w rozmaitych koncertach, stąd też tak naprawdę istnieje możliwość na żywo posłuchać ikony metalu, które posiadają bardzo bogatą karierę i bardzo dużo fantastycznych osiągnięć na swoim koncie. Jeżeli chodzi o grupę Deep Purple w Polsce (kliknij) odbędą się w tym roku aż dwa koncerty tego zespołu legendy.

Niesamowicie udane wydarzenia w lipcu 2013 zmotywowały wykonawców do ponownego odwiedzenia kraju nad Wisłą. Brytyjska formacja da popis swych niesłabnących umiejętności zarówno w Katowicach, jak i w Poznaniu. Kawałki, które przeszły do historii, jak Smoke on the Water i inne klasyki, oraz najnowsze piosenki to gratka dla fanów ich muzyki. Niezwykle dużym atutem tego zespołu było to, iż umiał on porwać publikę podczas wykonywania utworów na żywo. Oczywiście był to szczególnie duży atut i obecnie wciąż wielu ludzi to podziwia, gdyż mimo niesamowitego rozwoju w muzyce, spora grupa obecnie popularnych zespołów i artystów, grywa koncerty ze wsparciem gotowych ścieżek dźwiękowych.

Rock i Metal, to oczywiście dwa style muzyczne o bardzo interesujących brzmieniach. Rock to głównie brzmienia gitarowe, jakie są niesamowicie wyraziste i zazwyczaj spokojne. Dają możliwość wsłuchać się w brzmienia instrumentów muzycznych, ale także w śpiew wokalisty. Metal jest natomiast bardzo energiczny i opiera się głównie na niesamowicie aktywnym przekazywaniu emocji przez zespół, który gra koncert. Zresztą my też posiadamy fajne zespoły i artystów, bo Coma czy choćby popularny ostatnio Dawid Podsiadło http://barock.pl/Dawid-Podsiadlo/a,11713 posiadają fajne utwory.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-13 06:31:08
Tagi: muzyka, koncerty