Czadowe prezenty dla odważnych i zwariowanych

Można śmiało powiedzieć, iż dając prezent dla szefa, niejako sprawiamy, że będzie on o wiele lepiej o nas myśleć. Chociaż trzeba uważać, bo w sumie niektórzy pracownicy mogą rzec, iż jesteśmy zwykłymi lizusami. Prezent na urodziny a właściwie jego wybór nie należy do bezproblemowych zadań. Rzeczywiście ciężko jest zakupić komuś coś, co rzeczywiście bardzo mu się spodoba i będzie potrzebne.

Można stwierdzić, że w czasach PRL-uprościej było znaleźć jakiś ciekawy podarunek niż w teraźniejszych czasach, gdy regały w sklepach zawalone są różnymi artykułami a my sami mamy zwiększone wymagania, co do prezentów. Jeśli został już zużyty cały wachlarz pomysłów na tradycyjne upominki może warto zdecydować się na jakiś oryginalny prezent. Może to być na przykład tak nazywany upominek – przeżycie. Takie przemiłe przeżycie można przeżyć przykładowo, gdy w prezencie otrzyma się lot szybowcem.

Prezent, podarunek
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Bardzo dobry prezent to na pewno jakiś alkohol. Jednakże z tym całym alkoholem to jednak należy uważać! Czyli w żadnym wypadku nie można kupić nawet butelki wina, chociażby włoskiego, temu szefowi, który najzupełniej nie pije alkoholu. A co jeżeli jest tak zwanym niepijącym alkoholikiem? W dalszym ciągu alkoholizm jest niełatwym problemem społecznym, co najbardziej znaczące, choruje na to także wielu ludzi, po których trudno byłoby doszukiwać się problemów z piciem. Czyli nie popełnijmy dużego błędu, który może dużo kosztować.

Niezwykle popularne w ostatnim czasie w Polsce stało się świętowanie urodzin. Zwyczaj ten łączy się często z organizowaniem przyjęć urodzinowych oraz częściej z dawaniem sobie upominków. Często przejawiającym się elementem, występującym na przyjęciach urodzinowych jest tort ze świeczkami, które zdmuchuje jubilat. Upominki urodzinowe różnią się między sobą przede wszystkim zależnie od wieku jubilata.

Inaczej wygląda prezent na 40 urodziny [prezentokracja.pl/prezent-na-40-urodziny] dla męża, a inaczej na trzecie urodziny dziecka. Powszechne jest także celebrowanie w charakterystyczny sposób osiemnastych urodzin oraz pełnych, takich jak na przykład pięćdziesiąte. W żadnym razie nie należy także założyć, iż czymś odpowiednim jest za drogi prezent - przecież nie wchodzi tutaj w grę prezent dla mamy czy małżonki, wielka rozrzutność nie jest wskazana. Może być opacznie zrozumiana, zatem lepiej nie podejmować ryzyka.

Może dobrym pomysłem są cygara, które generalnie kojarzą się nam z elegancją? Zwłaszcza kubańskie cygara są niemal na wagę złota. Choć Kuba jest dzisiaj niezamożnym, przeżartym przez komunizm państwem, nadal jest producentem kapitalnych cygar, które są znane na dosłownie całym świecie. Może ciekawy prezent to porządny długopis bądź pióro? Może film na DVD, płyta z muzyką albo książka? Alternatyw prezentowych jest wiele, w sumie można zaryzykować twierdzenie, iż o wiele poważniejszym problemem nie jest to co trzeba kupić swojemu pracodawcy tylko to jak radzić sobie w odpowiedni sposób z selekcją. Zatem - zdecydowanie nie ma nic nieodpowiedniego w robieniu swoim chlebodawcom prezentów. Jednakowoż trzeba zachować ostrożność!

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-14 06:58:55
Tagi: książka, film, Urodziny, tort, długopis