Jaki gatunek muzyki jest przez nas z przyjemnością wybierany?

Młodzież, pokój młodzieżowy
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Rock od zawsze jest muzyką, która pozyskuje miliony wielbicieli na całym świecie. Ten rodzaj muzyki wywierał i ciągle wywiera niezwykle duży wpływ na młodzież, która się nim interesuje. Twierdzi się nierzadko, że jest to muzyka rebeliantów, którzy nie zgadzają się z powszechnie obowiązującymi na świecie regułami.

Led Zeppelin
Na podstawie: flickr.com
Grupa led zeppelin z Wysp udowodniła niejednokrotnie, od początku swej działalności, że tworzy muzykę hard rockową na najwyższym poziomie. Założona została w stolicy Wielkiej Brytanii, w Londynie, i od samego początku wzbudzała ciepłe uczucia w sercach fanów z całego świata. Dopracowanie każdego kawałka do perfekcji sprawiło, że do dziś muzyka ta doceniana jest szczególnie.

Nieśmiertelność muzyki tego zespołu daje się spostrzec na każdym kroku. Jako brytyjski zespół z lat 80. motorhead charakteryzuje się między innymi tym, że dołożył następną cegiełkę do rozwoju muzyki rockowej. Tworzenie muzyki przez ten zespół od 1975 roku to dla muzycznych fachowców najlepszy prezent z możliwych.

Zespołowy basista oraz wokalista, Ian Lemmy Kilmister, to prawdziwy mistrz w swym gatunku. Nieustanny poszukiwanie nowych form wyrazu, a równocześnie wierne pozostawanie przy swym niepowtarzalnym stylu zatrzymało wielu słuchaczy. Pionierzy angielskiego, a później światowego hard rocka, led zeppelin (więcej pomocy), przedstawili już wielokrotnie swoje możliwości. Prawdziwa pasja, z jaką muzycy podchodzili do przygotowywania każdego koncertu, mało tego, każdego kawałka, dała się odczuć publiczności.

Staranność, sięganie po niezwykle połączenia dźwięków oraz dopracowanie oraz zgranie muzyków z wokalistą…Te elementy w swoistej fuzji to cechy typowe dla członków zespołu. Choć nie tworzą od lat 80., słuchani są do dzisiaj z ogromnym zaangażowaniem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-16 07:43:14
Tagi: rock, muzyka, grupa, basista, wokalista, słuchaczy, Zespół