Co nieszablonowego sprezentować znajomej osobie na 30-te urodziny?

Prezenty
Napisał: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu
Jeśli zastanawiasz się, co wręczyć w prezencie bliskiej osobie na trzydzieste urodziny, wtedy bez wątpienia będziesz musiał mocno się wysilić. Warto sobie uświadomić, że trzydzieste urodziny to bardzo poważna kwestia – zazwyczaj wiek ten jest uznawany za wiek prawdziwego wkraczania w dorosłość. To wtedy zwykle ludzie zakładają rodziny i rodzą dzieci. Jeżeli zatem nie wiesz, co wręczyć w prezencie takiej osobie, wówczas bardzo dobrym pomysłem może być podarowanie jej jakiegoś przeżycia. Czyli imieniny, święta albo przykładowo wieczór panieński.

Generalnie najważniejsza jest pamięć, zatem głównie liczy się nasz gest.
Napisał: Design Packaging
Darem wyjątkowym oraz niebanalnym okazać się może lot balonem (kliknij). Jest to podarek, który do gustu przypada głównie osobom odważnym, które nie mają lęku wysokości. Dobrze przygotowane propozycje charakteryzują się uniwersalnością, dlatego bez najmniejszego problemu wyszukać można ciekawą alternatywę, która idealnie trafi w gust obdarowywanej osoby. Marzenie o tym, by odbyć podróż balonem, może stać się rzeczywistością.

Zrealizuj marzenia swoich bliskich. Podobno znamy naszą drugą połowę jak zły (a raczej dobry) szeląg, ale gdy mamy kupić ciekawy prezent, wpadamy w panikę. Pomyślmy, o czym od lat marzy nasza ukochana, jakie ma pasje, co zawsze chciała sobie kupić, a z różnych przyczyn to sobie odmawia. Idealny prezent powinien być jak rozwikłana zagadka podświadomości – odkrywać ukryte pragnienia. I nie muszą to być pragnienia frywolne – choć seksowna bielizna jest dla kobiet zawsze ciekawą propozycją.

Nie kupujmy kobiecie kosmetyków, chyba że są to jakieś wyjątkowe perfumy. Pomyślmy raczej o biżuterii – jeśli nasza partnerka ją lubi, lecz nie ma jej zbyt wiele, ciekawej grafice, jeśli lubi sztukę, lub wymarzonej czerwonej torebce. Kobiety marzą czasem o pięknym meblu lub starym zegarze – kupmy więc to, czego nie mamy w naszym domu, a co będzie przez wiele lat przypominać o wspólnej rocznicy. Patrząc na sporą ilość idei, takich jak pomysł na zaręczyny (strona tu), przyznać trzeba ogromną oryginalność w organizowaniu kolejnych koncepcji. Niektóre wpadają do głowy w sposób spontaniczny i to one często okazują się najlepszymi.

Żadna przyszła panna młoda nie chciałaby nudnych zaręczyn, typowych czy standardowych.. W głowie każdej kobiety jawi się zawsze określone wyobrażenie o tym dniu, a obowiązkiem jej partnera jest tego wyobrażenia sprecyzowanie. Równie dobrym pomysłem jest bilet w niezwykłe miejsce, do którego zamierzamy zabrać naszą drugą połowę. Zastanówmy się, o jakiej podróży marzy. I nie musi być to wycieczka do Tajlandii, ale uroczy weekend nad jeziorem czy na nartach. I broń Boże nie obdarowujmy żony karnetem do kosmetyczki, bo pomyśli, że uważamy, iż stała się mniej atrakcyjna! Jeśli jakikolwiek z tych pomysłów może nie zadowolić naszej drugiej połowy, odwiedźmy sklepy internetowe oferujące prezenty na różne okazje. Niekiedy błądząc po witrynach internetowych znajdziemy coś, co uraduje naszą ukochaną i umili nam nie tylko ten wyjątkowy dzień.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-18 07:35:35
Tagi: imieniny, Święta, marzenia, kosmetyki, torebka, kobiety