Muzyka to dzisiaj identyczny biznes jak inne aktywności?

Młodzież, pokój młodzieżowy
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
W ostatnich latach ma się możliwość zauważyć, że coraz większa ilość panów zaczyna starać się o swój image w odniesieniu do tego jak odbywało się to kilka lat wstecz. Panowie mają ochotę stać się najzwyczajniej szczególnie godni uwagi. Są przekonani, że w w ten sposób będą szczególnie zwracać uwagę prawdopodobnych wybranek serca. Rockowe, metalowe czy rapowe torby (torby metal), plakaty z autografami i bez, przypinki, czapki, koszulki i bluzy, do gwiazd muzyki techno, jazzu, rocku, metalu czy rapu spływają kolejne przekazy pieniężne, za za kolejne sprzedane gadżety, dzięki którym można się można się utożsamić z naszym ulubionym artystą.

Na ile jednak zakupione gadżety muzyczne są wartościowe? Czy to nie jest zwykły biznes? Ciężko odpowiedzieć na to pytanie, bo prawda jak zwykle leży pośrodku. Możemy w tym miejscu poruszać się w przeróżny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną wciągającą grą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To zakręcona gra akcji.

W sklepie możemy wyszukać najpopularniejsze gry, m.in. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Oczywiście nie można podejrzewać naszych ukochanych artystów, że chcą na nas zarobić, jednakże to także ludzie, więc pieniądze są im potrzebne.

Gdyby było inaczej płyty by rozdawali za darmo, grywali darmowe koncerty, produkowali gadżety (gadżety rock) i rozdawali na prawo i lewo… Zresztą, artyści to jedna strona medalu, bardziej w tej sytuacji motywują menadżerowie i właściciele firm fonograficznych. To oni w znacznej mierze zarabiają na fanowskim oddaniu, na gadżetach na rockowych, metalowych, rapowych zegarach, kubkach i kurtkach.
zabawa z kinectem
Napisał: Sergey Galyonkin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Premierowy Microsoft Kinect 2.0 dla PeCety może wejść na rynek już niedługo. Kinect nowej generacji będzie kierowany też do użytkowników komputerów PC.

Umieszczone zostaną liczne ulepszenia i usprawnienia. Jego ogromnym plusem będzie z pewnością szersze pole widzenia. Dzięki temu polepszy się rozpoznawanie ruchu w niewielkich pomieszczeniach. Znakomite sprzęty takie jak akumulatory to wypróbowane propozycje, które całkowicie wpisują się w wymogi kupujących.

Klienci dobrze wiedzą, jakie mają wymogi i przedstawiają je producentowi czy naszym konsultantom. Służą oni pomocą i radą, dlatego zagwarantowane jest precyzyjne wskazanie na najlepszą opcję. Dla kupujących niemałe znaczenie ma wieloletnie użytkowanie oraz idealne wpasowanie się w ich wymagania.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-20 07:05:19
Tagi: torby, samochód