To super, że możemy dzisiaj kupić taniej gry!

gry komputerowe
Napisał: 4Press.pl
Na podstawie: 4Press.pl
Nie musimy nawet zbytnio orientować się w szeroko rozumianej branży komputerowej aby mieć pełną świadomość tego, że aktualnie jest to jedno z podstawowych źródeł rozrywki dla bardzo wielu ludzi na całym świecie. Nie można jednak się temu dziwić, bowiem należy po prostu spojrzeć na to, jak znacznym zróżnicowaniem charakteryzują się wszystkie gry komputerowe aby od razu przekonać się, że branża ta może zaoferować coś dobrego dla dosłownie każdego z nas. Obecnie PS3 to najnowszy model, do którego dostępne są rozmaite gry w bardzo dobrej jakości graficznej, jak także technicznej. Zdecydowanie najbardziej popularnymi grami, są gry sportowe, jak chociażby FIFA, czy NBA, jakie dają okazję rywalizować największymi gwiazdami tych dyscyplin sportu, jak również pozwalają samemu budować własną drużynę i szkolić poszczególnych zawodników.

Powszechne są także gry wojenne, w jakich liczy się strategia. Do takiego typu gier zalicza się Counter strike’a, czy też Battlefield (zobacz recenzję gry battlefield). Oczywiście zarówno gier sportowych, strategicznych, jak także przygodowych i wszelkich innych gatunków jest bardzo dużo, dlatego istnieje okazja odnaleźć coś najbardziej właściwego dla siebie. W szczególności, że nierzadko piracenie jest najzupełniej tolerowane.

Jednakże piractwo sprawia wielkie szkody dla całej branży. Niby nie widać biedy po słynnych producentach gier, lecz ciężko nie pomyśleć, iż gdyby autentycznie wszyscy zostali piratami, rynek gierek komputerowych całkowicie by wysechł. To pewne, zatem doceniajmy każdego z legalnych graczy. Również bardzo popularny jest Xbox, jakie praktycznie nie różni się niczym pod względem grania od PS. Na Xboxa są dostępne gry, które również jest szansa stosować na komputerze i to jak najbardziej jest niesamowity atut tej konsoli.

Oczywiście FIFA (opis gry fifa 14 znajdziesz tu) i sporo innych gier sportowych, jak także gry innego gatunku są dostępne dla tej konsoli. Gry są w bardzo solidnej jakości, co pozwala fantastycznie się bawić. Oczywiście nie można w takim przypadku zapomnieć o technologii kinect, która pozwala przez ruchy ciała sterować graczem. Jest to zadziwiająco popularne aktualnie i pojawiają się różnorodne gry, jak przykładowo tenis, czy także gry taneczne, które wymagają sporego wysiłku, ale dostarczają wspaniałej zabawy.

gra komputerowa
Napisał: BagoGames
Na podstawie: http://www.flickr.com
Fajnie, iż często są wielkie promocje - przykładowo w znanych dyskontach, chociaż w hipermarketach też, dostrzec idzie sporo fajnych gierek. Kiedyś trudno było o interesującą, bardzo emocjonującą gierkę, ale na całe szczęście nietrudno o choćby the evil within za jakby nie patrzeć śmieszne pieniądze. Wiele gierek odnajdziemy w typowych sklepach, to jasne, ale także na aukcjach stosunkowo łatwo o odnalezienie tej gierki, która jest całkiem tania, a na dodatek w żadnym razie nie jest stara, no mocno wysłużona. Pod względem rozgrywki, gra proponuje układ bójki podobny do tych z ostatnich odsłon, który ubogacony został o nieco oryginalnych akcji.

Autorzy starają się jednakże nie powikłać nazbyt zabawy, usiłując pojednać energię z prostotą kierowania. Podczas gry przemierzymy rewir pięć razy większy niż uprzedni. Prócz tego po raz pierwszy w serii pozyskamy sposobność kierowania Batmobilem. Pojazd jest wyekwipowany w potężne działo, szybkostrzelnego miniguna, jak też szczególne narzędzia do wojny.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-10-28 07:24:46
Tagi: rozrywka, NBA, piractwo, Xbox, tenis, pieniądze, rozgrywka