Jak zaskoczyć solenizanta

tort z okazji 60-lecia
Napisał: Engyles
Na podstawie: http://www.flickr.com
Szczególne znaczenie w naszym życiu mają okrągłe rocznice. Kolejna dziesiątka na karku to dostateczny powód do tego, by z przytupem obchodzić dzień swoich urodzin. Z wiekiem jesteśmy mądrzejsi i każdy następny przedział wiekowy to dla nas powód do pewnych refleksji. Jeśli z kolei zostaliśmy zaproszeni na taką właśnie uroczystość, powinniśmy zrobić odpowiedni prezent. Codzienność i nuda mogą wkraść się w nasz związek niepostrzeżenie.

Jak podgrzać temperaturę w związku, dostarczyć właściwą dawkę adrenaliny, a tym samym przeżyć niezapomnianą przygodę? Lot balonem okaże się niezapomnianym przeżyciem! Pozwala spoglądnąć na świat z zupełnie innej strony - i dosłownie i metaforycznie. Co prawda nie lecimy sami, bo na pokładzie czuwa nad wyprawą doświadczony pilot, dzięki któremu czujemy się bezpiecznie i komfortowo. Trwaj chwilo, jesteś taka piękna! Lot balonem to pomysł na prezent, który powinien mile zaskoczyć i bujającą w obłokach, delikatną partnerkę i żądnego wrażeń mężczyznę. Szczególnie wystawnie obchodzi się zazwyczaj urodziny najmłodszych, zwłaszcza w większych, zamożnych rodzinach. Z tego powodu w późniejszych latach dzieci kojarzą dzień urodzin z przyjemnościami, słodkościami i zabawą.

Przede wszystkim jednak okazja ta przywodzi na myśl prezenty. Prezenty z okazji urodzin dla małych dzieci są najczęściej bardzo specyficzne, a ich typ także zwykle zależy od stanu finansów opiekunów. Zwykle pojawiający się rodzaj prezentów na urodziny dla dzieci stanowią różnorodne zabawki. Są to na przykład maskotki pluszowe, jak również prezenty dopasowane do płci, zatem na przykład lalki dla dziewczynek, a samochodziki dla chłopców.
prezent opakowany w kolorowy papier
Napisał: Anders Abrahamsson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Omówmy zatem kilka rodzajów prezentów - to może początkowo prezent ślubny? No cóż, wesela są aż tak drogie, że w większości przypadków para młodych liczy wyłącznie na kasę.

W zupełności zrozumiałe, wiadomo, iż w większości młodzi nie są wielkimi krezusami. Jednak np. butelka dobrego alkoholu albo książka są ciekawymi prezentami. Można śmiało powiedzieć, że choć bardzo często trudno zakupić prezent na ślub, w szczególności w przypadku nieco dalszej familii, lecz tak czy siak warto nieco pochodzić po mieście, rozejrzeć się. Zwariowana sesja zdjęciowa to przygoda dla osób poszukujących ciągłych wrażeń, zdystansowanych do siebie i skorych do małych szaleństw.

Charakter sesji jest zależny od indywidualnych gustów. Może ociekać erotyzmem, subtelnym romantyzmem lub w sposób szczególny pokazać nasze poczucie humoru. Miejsce sesji trzeba mimo wszystko ustalić z partnerem, ponieważ nie każdy mężczyzna będzie czuł się swobodnie fotografowany wśród atłasów pościeli. Propozycji, aby które spodobają się obojgu partnerom, jest niezliczona ilość – zaczynając od sesji w studiu, w lesie, kończąc na naszych osobistych sekretach, miejscach pierwszych spotkań, pocałunków, dotyków. Fajny jest również paintball, można śmiało zaryzykować twierdzenie, iż najczęściej nawet taki facet, który do tej pory ledwo wiedział co to jest ten cały paintball, będzie pod ogromnym wrażeniem. Można powiedzieć, że niektóre upominki sprawiają, iż mężczyzna niejako odnajduje nowe zajęcie, coś dzięki właśnie czemu będzie w stanie spędzać beztrosko jakąś część swojego czasu. Zatem pamiętajmy o prezentach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2014-11-07 09:16:35
Tagi: lot balonem, podarunki, butelka, książka, paintball