Dla kogo nauka na kierunku nauki polityczne?

Kierunek Politologia to oferta dla tych, którzy chcieliby decydować o przyszłości swej oraz otoczenia, włączając się w życie społeczno-gospodarcze, dla zaciekawionych procesami społecznymi, gospodarczymi i politycznymi w naszym kraju oraz na świecie, dla osób spostrzegających rolę współczesnej komunikacji społecznej w działaniu przedsiębiorstw oraz instytucji, dla przyszłych ludzi mediów a także marketingu.

http://www.wste.edu.pl/studia/wydzial-nauk-spolecznych
Napisał: Thacher Gallery at the University of San Francisco
Na podstawie: http://www.flickr.com
Z uwagi na obszerny wachlarz przedmiotowy studia politologiczne to również propozycja dla wypatrujących takiego profilu kształcenia, który otworzy im wiele opcji uzyskania ciekawej pracy, w tym prowadzenie swojej firmy na wymagającym rynku europejskim. Absolwent profilu posiada dokładną wiedzę na temat mechanizmów życia społecznego, politycznego jak też ekonomicznego i zdolność podejmowania decyzji, nagromadzania oraz systematyzowania danych, dopełniania samodzielnej, pogłębionej analizy zjawisk oraz procesów zachodzących w sferze publicznej. Potrafi dokonać wyboru optymalnych rozwiązań strategicznych jak też taktycznych z zakresu kłopotów krajowych, w europie oraz międzynarodowych.

Potrafi dopasować się do prężnie zmieniającej się faktyczności społeczno-ekonomicznej jak też politycznej. Posiada umiejętność zespołowej, znajomość zasad życia społecznego jak też zasad etyki zawodowej. Jest przygotowany do samodzielnego wykonywania pracy w segmencie publicznym, świecie polityki, zrzeszeniach gospodarczych oraz społecznych, instytucjach międzynarodowych oraz w nowoczesnym biznesie. Absolwent ma możliwość także podjąć studia drugiego stopnia. Integralną częścią studiów są lekcje warsztatowe prowadzone przez przedstawicieli życia publicznego a także krajowego i międzynarodowego biznesu, jacy osiągnęli sukcesy w swoich dziedzinach.Dziennikarstwo studia to kierunek dla ludzi ciekawych świata oraz ludzi - http://www.wste.edu.pl/studia/wydzial-nauk-spolecznych. Studia na profilu dziennikarstwo i komunikacja społeczna to pomysł dla wszystkich ludzi zaciekawionych mediami, multimediami, reklamą, public relations i tematyką prasy samorządowej i regionalnej. Dzięki niemu pozyskasz wiedzę na temat mediów, a praktyczne umiejętności jak też warsztat szkolić będziesz pod okiem profesjonalnych dziennikarzy. Studenci korzystają z pracowni telewizyjnej na uczelni jak też szlifują swoje zdolności w uniwersyteckich mediach. Jeżeli ciekawią cię wcześniej wymienione kierunki, wpisz w wyszukiwarkę zwrot: dziennikarstwo studia bądź studia politologia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-09-29 11:45:35
Tagi: studia, kształcenie, instytucja