December 2017 archive

Piosenki znanych zespołów dla rozpoczynającego naukę gitarzysty

gitara
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Każdy młody gitarzysta próbując swoich sił w pierwszym etapie nauki stara się znaleźć odpowiednie do takiego poziomu piosenki, które umożliwią mu bezproblemowo przejść przez pierwszy okres nauki, rozwijając cały czas konkretne poszczególne umiejętności gry na gitarze. Poza ćwiczeniami palców, dzięki którym palce zaczynają pracować właściwie, równo, koordynują się ruchy obu rąk, dobrze jest znaleźć piosenki, które krok po kroku będą rozwijać nasze umiejętności. Liczni młodzi amatorzy gry na gitarze chcą grać klasykę rocka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:35:55
Tagi: rock, album, gitara

Wakacje w Karpaczu 2015

Wycieczki, góry
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Mieszkańcy województwa dolnośląskiego nie muszą daleko jechać, by odpocząć lub odwiedzić najpiękniejsze zabytkowe miejsca i oglądać zabierające dech piersiach widoki.
Województwo to położone na południowym-zachodzie jest znane z wielu turystycznych atrakcji: ośrodki uzdrowiskowe w Polanicy Zdrój, Kudowie Zdrój, Dusznikach Zdrój czy też Zamek Książ w Wałbrzychu,gdzie podobno mieszkają duchy. Co prawda morza na Dolnym Śląsku się nie zobaczy, ale miłośnicy górskich wycieczek znajdą z pewnością coś dla siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:04:55