December 2017 archive

Piosenki znanych zespołów dla rozpoczynającego naukę gitarzysty

gitara
Na podstawie: http://www.morguefile.com/
Wielu początkujących gitarzystów chcących nauczyć się dobrze grać w pierwszym etapie uczenia się stara się znaleźć odpowiednie do takiego poziomu piosenki, które umożliwią mu bezproblemowo pokonać pierwszy okres nauki, a tym samym będą rozwijały różne umiejętności gry na gitarze. Oprócz ćwiczeń stricte technicznych, które koordynują lewą rękę z prawą oraz rozciągają palce i ćwiczą cały aparat, dobrze jest znaleźć piosenki, które krok po kroku będą rozwijać nasze umiejętności. Liczni młodzi amatorzy gry na gitarze chcą grać klasykę rocka.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 14:35:55
Tagi: rock, gitara, album

Wakacje w Karpaczu 2015

Wycieczki, góry
Napisał: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu
Mieszkańcy województwa dolnośląskiego nie muszą daleko jechać, by odpocząć lub odwiedzić najpiękniejsze zabytkowe miejsca i oglądać zabierające dech piersiach widoki.
Województwo to położone na południowym-zachodzie jest znane z wielu turystycznych atrakcji: ośrodki uzdrowiskowe w Polanicy Zdrój, Kudowie Zdrój, Dusznikach Zdrój czy też Zamek Książ w Wałbrzychu,gdzie podobno mieszkają duchy. Co prawda morza na Dolnym Śląsku się nie zobaczy, ale miłośnicy górskich wycieczek znajdą z pewnością coś dla siebie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-12-05 13:04:55