Ciekawe pomysły na to, to można wręczyć swojemu facetowi na różne okazje.

Urodziny, imieniny czy dzień chłopaka to zaledwie przykładowe okazje na to, aby podarować swojemu facetowi jakiś ciekawy prezent. Ale sporo pań miewa ogromne problemy z tym co zakupić, aby upominek rzeczywiście obdarowywanemu się spodobał. Niestety w dalszym ciągu pokutują tu szablonowe pomysły, na przykład kolejne kosmetyki, krawat czy skarpetki. O ile w pierwszym czy drugim roku się sprawdzą, o tyle dostając coś takiego po raz kolejny chyba każdy facet może w pewnym momencie nie do końca być szczęśliwym.
skok na bungee
Napisał: Daniela Paz Moya Duarte
Na podstawie: http://www.flickr.com


przecież pomysłów na przeróżne upominki i prezenty dla mężczyzn jest całe mnóstwo i wcale nie trzeba wydawać na to jakiś wielkich pieniędzy. Zdecydowanie bardziej będzie się liczyć oryginalny pomysł, niż drogi, zupełnie nieprzydatny gadżet. Bardzo ciekawym pomysłem jest na przykład pójście w stronę zainteresowań danego pana. Takie prezenty są zawsze na czasie, gdyż kolejny gadżet do kolekcji czy też coś, co mężczyzna właśnie chciał sobie kupić z pewnością się sprawdzą, rzecz jasna przy założeniu, że się je odpowiednio wybierze. Interesujący pomysł na prezent dla niego to czytaj tu również sprezentowanie jakieś nietypowej atrakcji, o ile oczywiście ktoś będzie lubił mocne wrażenia czy wysoki poziom adrenaliny. Obecnie bez żadnych problemów zakupić można swojemu panu skok na bungy, ze spadochronem czy przejażdżkę po torze wyścigowym. Można nie szaleć aż tak bardzo z emocjami i na przykład zafundować kurs (szkolenia dla handlowców) nauki gry w bilarda czy jazdy gokartem, one również na pewno będą cieszyć, a nie będzie obaw, że ktoś jednak nie będzie miał odwagi żeby wsiąść na pokład samolotu.
prezent dla chłopaka
Napisał: ビッグアップジャパン
Na podstawie: http://www.flickr.com


Co pewien czas pomyśleć również można o jakimś przydatnym drobiazgu, ważne jest jedynie, kupić coś ciekawego i oryginalnego. Nawet normalny otwieracz do piwa, jeśli będzie miał nietypowy wygląd bardzo się może spodobać. Z pewnością uniwersalny prezent dla chłopaka zaktualizowany post na blogu, który osiągnął już pełnoletność, będzie jakiś dobry alkohol, albo jeśli pali papierosy, cygaro z Kuby. A jeśli się już nic interesującego nie uda wymyślić albo nie będzie na to czasu, to pyszna kolacja także swoje zadanie spełni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-01-18 10:58:37
Tagi: gadżet, Urodziny, przejażdżka, uniwersalny