Czemu niektóre z gier stają się światowymi hitami, w jakie grywają niezliczone ilości graczy na całym świecie.

Współcześnie, w erze smartfonów oraz komputerów, raczej trudno się nudzić. Rzecz jasna klasyczne planszówki w dalszym ciągu cieszą się popularnością, mimo że wielu ludzi już dawno wieściło ich koniec.
przebranie
Napisał: H. Michael Karshis
Na podstawie: http://www.flickr.com


Lecz w dalszym ciągu jest sporo osób, które od czasu do czasu pragną się oderwać od monitora i w gronie rodziny czy znajomych miło spędzić czas. Niektóre z planszówek są naprawdę bardzo popularne, na przykład jedną z tego typu rewelacyjnych produkcji jest arkham horror.

Bardzo nam miło, że poświęciłeś swój czas, by przejrzeć nasz wpis. Jeśli masz chęć na nowe, to kliknij w link (zawodtyper.pl/bonus-sts/) i przenieś się do następnej strony.

Lecz niestety jest im jednak bardzo daleko do tego, co się dzieje na rynku gier komputerowych. Tu nawet mniej znane i popularne produkcje, typu airport simulator, gra airport simulator znajdują znacznie większe grono chętnych, niż najbardziej popularne gry planszowe, a co dopiero jeżeli zacznie się je porównywać do największych hitów.


arkham horror
Napisał: enn-here
Na podstawie: http://www.flickr.com


A jeżeli będzie chodzić o kwestię popularności, to chyba nic nie pobije serii angry birds pig. Jak pokazują statystyki, jest to obecnie najpopularniejsza gra na całym świecie, i póki co nie widać żadnej nowej, jaka zagrozić by mogła temu miejscu. Codziennie grają w nią miliony ludzi na całym świecie, a ilość ściągnięć już dawno przekroczyła miliard. Jest ona obecna nie tylko na Urządzenia mobilne, ale też na inne platformy, wraz z konsolami oraz komputerami, a jej ogromną zaletą będzie możliwość zagrania nawet jeżeli się ma parę wolnych chwil.Na tak krótki czas nawet nie warto siadać do kolejnej hitowej gry, to znaczy assassins creed - najnowszy assassins creed. Seria ta obejmuje kilkanaście rozmaitych produkcji, wydawanych w ciągu minionych dziewięciu lat, a wszystkie one posiadają ciekawą, naprawdę bardzo wciągającą akcję.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:14:14
Tagi: gra, port, Urządzenia, lasy, czasu, grania