Dlaczego pewne gry zostają kultowymi, kochanymi przez wielu graczy produkcjami.

Każdego roku w sklepach ukazują się dziesiątki nowych gier, lecz tylko niewielu tytułom udaje się odnieść prawdziwy sukces. I taka gra nie tylko bardzo dobrze się sprzedaje, lecz również każde kolejne wydanie wywołuje niesamowite emocje u grających, którzy nie będą się mogli doczekać kolejnej części.


stres
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


plaża - wakacje
Napisał: Bryn Pinzgauer
Na podstawie: http://www.flickr.com


Nie inaczej jest w przypadku kultowych Simsów. Ich kolejna odsłona nawiązuje oczywiście do największych zalet swoich poprzedniczek, lecz daje jednocześnie sporo nowych możliwości. Gra jest do kupienia we wszystkich dobrych sklepach, a w komplecie otrzymuje się płytkę DVD oraz cd key sims 3 do jej uruchomienia. Jest na tyle wciągająca, że rozpoczynając grę należy się nastawić na to, że się wstanie po wielu długich godzinach.


kościół


Następną kultową produkcją jest call of duty psp - cd key sims 3, świetna strzelanka z rodzaju pierwszoosobowych.

Czy nie sądzisz, że dane na przedstawiany wątek mógłbyś odnaleźć także na innym portalu? Oczywiście, że tak - wejdź tutaj, a przeczytasz tam sensowny serwis www.

Aktualnie najnowszą wersją jest cod modern warfare, umiejscowiona w realiach współczesnego świata. Podczas rozgrywki da się przejmować kontrolę nad dużą ilością postaci, a także brać udział w niejednej rozbudowanej misji. Bardzo dobrze jest dopracowana szata graficzna, dzięki czemu gra posiada świetny klimat, a jednocześnie bardzo dobrze oddane najróżniejsze szczegóły. Wśród graczy ogromnym zainteresowaniem nadal się cieszy wcześniejsza wersja, czyli cod 3.
Ona z kolei, tak samo jak poprzedniczki, została osadzona w realiach drugiej wojny światowej, w tym przypadku podczas alianckich działań w Normandii - cod 3 jest niezawodnym prezentem. Z pewnością grając w tę produkcję nie można się nudzić, ponieważ autorzy zaoferowali mnóstwo atrakcji, przykładowo takich jak spadochronowe skoki.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:14:14
Tagi: gry, autor, rzeka, świat