Dragon Ball - manga, kreskówka i cykl gier video, które łączą kolejne pokolenia.

Pomimo ogromnych różnic kulturowych i liczącej tysiące kilometrów odległości, wśród Polaków nie brakuje pasjonatów anime z kraju kwitnącej wiśni.
Jedną z najciekawszych produkcji tego typu jest bezapelacyjnie Dragon Ball. Serial ten powstał na podstawie mangi autorstwa Akiry Toriyamy. Źródłem pomysłów dla tego słynnego rysownika komiksów była natomiast chińska powieść pod tytułem "Wędrówka na Zachód".


Choć od światowej premiery pierwszego cyklu anime minęło trzydzieści lat, nadal cieszy się ona ogromną popularnością wśród młodszych i starszych wielbicieli tego gatunku.

Emocjonujący tekst? Jeżeli tak uważasz, kliknij tu. Tam oczekuje na Ciebie więcej bonusów (http://www.deluxetravelclub.pl/kierunek/tanzania/) - one także Cię żywo zainteresują!

Przygody Son Goku, Bulmy i Kuririna bawią kolejne pokolenia widzów, a wiele przedsiębiorstw stara się odpowiedzieć na zainteresowanie Dragon Ball, tworząc gadżety z bohaterami anime -


Nic dziwnego więc, że gigantycznym sukcesem okazały się także gry Dragon Ball. PS3, komputery i inne konsole pozwalają fanom na wcielenie się w ulubione postacie i rozgrywanie porywających pojedynków. Jedną z popularniejszych gier opartych na przygodach Son Goku jest Dragon Ball: Raging Blast 2. Chociaż produkcja liczy sobie już sześć lat, nadal zaskakuje graczy świetną grafiką i szeregiem pomysłowych patentów.


Katowice
Na podstawie: http://pixabay.com


Dragon Ball: Raging Blast 2 to wzorcowa bijatyka, w której doskonale opracowane pojedynki uzupełniane są wątkami fabuły serialu. Gracz może wybierać spośród dziewięćdziesięciu postaci, co otwiera olbrzymie możliwości prowadzenia rozgrywek i sprawia, że gra nie nudzi się zbyt szybko.
Bijatyki to pozycje, w których najlepiej operuje się kontrolerami. Dzięki wykorzystaniu Dualshock 3 PC z pewnością zaskoczy nas swoimi możliwościami. Aby podłączyć kontroler do komputera wystarczy zainstalować odpowiednie oprogramowanie - driver pc. Driver PC możemy bez problemu ściągnąć z Internetu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 13:14:14
Tagi: gra, scenariusz, gadżety, świat, moc