Z jakiej przyczyny powinieneś zakupić audiobook Sapkowskiego? Sezon burz czeka na ciebie

„Sezon burz” to tytuł długo oczekiwany przez wielbicieli Andrzeja Sapkowskiego, mistrza powieści fantasy. Przenosi nas w tajemny świat czarodziejskich intryg, bestii i wiedźmińskiej opowieści, którą przeczytamy z zapartym tchem. Warto jest jednak dla odmiany wybrać „Sezon burz” audiobook, jaki umożliwi nam poznać dzieje bohaterów także w czasie jazdy autem – lecz przy tym uważajmy, by bacznie obserwować warunki na drodze, byśmy mogli spokojnie skończyć słuchanie w domu. Dlaczego warto jest zakupić tego audiobooka?
audiobooki 2015
Napisał: Dave Crosby
Na podstawie: http://www.flickr.com
Przede wszystkim z powodu fabuły, która niewątpliwie cię pochłonie i możesz jej słuchać wszędzie tam, w których posiadasz do tego odpowiedni sprzęt. Możesz nawet położyć się na łóżku i całkowicie wejść w świat magii, wyobrażając sobie scenę po scenie i słuchając głosów płynących z głośnika. Drugą zaletą audiobooka Sapkowskiego jest znakomita obsada aktorska, która rewelacyjnie ukazuje panujący w dziele klimat – odsłuchiwanie niniejszego audiobooka będzie dla ciebie szczególną przyjemnością. W przygotowaniu prezentowanej pozycji brały udział aż 84 osoby, które postarały się, aby spełnić wymagania osób, które niecierpliwie na nią oczekiwały. Nie można również zapomnieć o wyjątkowej muzyce oraz efektach dźwiękowych, które powodują dreszcze, przez co dodatkowo wzmagają przeżycia. Czeka na ciebie ponad 13 godzin słuchania – dobrze jest podzielić audiobooka na kawałki, by stopniować sobie przyjemność dzień po dniu i wprost oczekiwać z utęsknieniem na następną chwilę, gdy ponownie będziemy mogli znaleźć się w świecie stworzonym przez Sapkowskiego. Jeżeli chciałbyś sprawdzić nagranie zanim
audiobooki i słuchowiska
Napisał: SITS Girls
Na podstawie: http://www.flickr.com
zakupisz pełną wersję audiobooka, możesz wyszukać fragmenty na portalach internetowych sklepów i zapoznać się z jednym z nich, by utwierdzić się w przekonaniu, że będzie to dobry zakup. Sezon Burz (Wiedźmin) to niewątpliwie warta uwagi pozycja, szczególnie dla zwolenników powieści fantasy. Dobrze jest zakupić ją w formie audiobooka, by jeszcze lepiej wczuć się w klimat historii oraz móc stać się jej częścią, jakbyśmy rzeczywiście przenieśli się w tamtą rzeczywistość. Z pewnością nie będziemy rozczarowani, gdyż rewelacyjni aktorzy pokazali maksimum swoich umiejętności, by usatysfakcjonować każdego kochającego powieści Sapkowskiego słuchacza.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-02 09:32:38
Tagi: audiobook, fantasy