Terenowa wyprawa surwiwalowa – jak skompletować niezbędny ekwipunek?

Prawdziwi faceci lubią sprawdzać się w męskich konkurencjach sportowych lub w udawanej walce o przetrwanie. Pewni panowie wolą wymagające skupienia, wprawnego oka i celności strzelanie, inni wyczerpujący paintball, a jeszcze inni wymagające i sprawności, i myślenia wyprawy survivalowe.

survival
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
By wyruszyć w teren należy wcześniej skompletować pełny zestaw potrzebnych rzeczy. Osoby mające częsty kontakt z surwiwalem sądzą, że wcale nie trzeba wiele, by zacząć i że znakomitą większość niezbędnych rzeczy mamy we własnym mieszkaniu, ale gdy wymieni się wszystkie użyteczne rzeczy, okazuje się, że nie jest to takie proste. Jednymi z najpopularniejszych akcesoriów używanych przez surwiwalowców podczas ich wyjść są noże. Sprawdzają się w wielu przypadkach, więc muszą mieć bardzo dobre ostrze i pokazywać wszystkie swoje możliwości w różnych typach zadań. Podobno najczęściej na świecie nabywanym nożem jest nóż firmy Cold Steel CRK.

Zobacz informacje i obejrzyj serwis (https://sklep.sport-max.pl/pol_m_Kategorie_Delikatesy_Masla-orzechowe-2257.html), który zapewne Cię zaciekawi. Nie czekaj ani chwili! Wykonaj to już teraz! Na pewno nie będziesz żałować.

Ma prostą konstrukcję, dobre tworzywo, jest wytrzymały i ma atrakcyjną, adekwatną do wartości cenę. Ten nóż przeznaczony jest - co sugeruje już nazwa - do zadań surwiwalowo - ratowniczych. Może być stosowany również jako nóż myśliwski lub (OnePlus 7 Pro cena) przyrząd do pracy przydatny na każdym ognisku. Nóż ten został wykonany z nierdzewnej stali, prostej w ostrzeniu i całkiem nieźle trzymającej ostrość. Jego nieodzowną zaletą jest nierdzewność. Dzięki temu nóż może być używany w wilgotnych warunkach. Uchwyt jest bardzo stabilny, dzięki czemu nóż trzyma się pewnie i bezpiecznie nawet w mokrej czy ubrudzonej ręce. Nóż Cold Steel CRK nie sprawia też problemu w noszeniu. Dostaniemy go tylko w dobrych, stacjonarnych sklepach z militariami, ale online na pewno jest w stałej sprzedaży - oferta na noże. Prawdziwy surwiwalowiec nie może obejść się także bez zapałek albo zapalniczki, dobrych (odpornych na wodę, sprawdzonych i stabilnych) butów, spodni i kurtki przeciwdeszczowej lub peleryny. Oczywiście na wyprawie konieczna jest też mapa, apteczka (koniecznie z zapasem bandaży i plastrów, środka odkażającego rany i aspiryny) i jedzenie. Wszystkie konieczne gadżety warto wrzucić do plecaka, który ma schowany, nieprzemakalny ochraniacz.Jednak mimo wszystko w wyprawie surwiwalowej kluczowe jest to, żeby ruszać głową przy wszelkich działaniach i podejmować racjonalne decyzje dopasowując się do zaistniałych sytuacji. Im więcej nowych sytuacji spotka nas podczas wyprawy, tym więcej doświadczeń wyniesiemy. Każda kolejna z pewnością będzie lepsza, dłuższa i bardziej wyczynowa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2018-02-05 11:13:14
Tagi: buty, nóż, ekwipunek, ochraniacz, surwiwal