W jaki sposób odpocząć w święta?

Widzieliście kogokolwiek, kto w święta wypoczął? No właśnie… Porządkowanie, kucharzenie, sprawunki, wyjeżdżanie do rodziny, później burzliwe niekiedy dyskusje przy stole – wszystko to może nieźle zmęczyć.
program tv
wygląd


szkolenia
Napisał: Wonderbox Pologne


Czekamy na ten okres cały rok.

Czy ta problematyka Cię interesuje? Jeżeli tak, to przejrzyj link, pod jakim znajdziesz potrzebne Ci informacje - zobacz, że Cię zainteresują na długo.

Zawsze przedstawiamy sobie, iż będzie miło, spokojnie, nastrojowo. Że to będzie czas wypoczynku. Niestety, rzadko tak jest. Bowiem tak naprawdę nie umiemy – zresztą nie jedynie w okresie świąt – po prostu odpoczywać. Mamy nadzieję, że stosując nasze zasady, jednak w czasie świąt odpoczniecie. W jaki sposób to zrobić?


Przede wszystkim bądź asertywny. Dawno niewidziana ciocia zaprosiła cię do siebie na święta, zaś odległość do niej to „jedyne” czterysta kilometrów? I oczywiście nie wypada odmówić jej? Naprawdę opłaca się w takim wypadku powiedzieć wprost, że taki wyjazd wymaga od nas bardzo dużo zachodu, oraz rzucić luźną aluzję, że możemy spotkać się po świętach. I może taka wizyta wówczas, w mniej nerwowej atmosferze, przyniesie troszkę więcej frajdy? Pokażmy, iż nam zależy, jednak że mamy również swoje zdanie, własne potrzeby i swoje wątpliwości. Nie traćmy paru drogocennych godzin na jeżdżenie do miejsca, w jakim, gdy już się znajdziemy, będziemy tak utrudzeni i sfrustrowani, że nie odnajdziemy nawet siły, by weselić się tym, iż tam w końcu przybyliśmy.

Jeżeli interesują Cię omówione zagadnienia, to wejdź w ten link. Tam umieściliśmy darmowy wgląd (https://www.legalnomads.pl/) do bardziej precyzyjnych informacji powiązanych z tym wątkiem.

Rób to, co ci wychodzi najlepiej. Robisz fenomenalną rybę po grecku? Doskonale. Nie musisz zatem równolegle startować w konkursie na najlepszego śledzia, kutię oraz kompot z suszu.
Co najmniej jedno z nich jest w stanie zrobić ktoś inny bądź w ostateczności możesz zamówić catering. Znajdź czas dla siebie, weź do ręki program tv, obejrzyj świetny film, odpręż się.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-01-16 11:54:25
Tagi: konkurs, Święta, stres, czas