Znakomite audiobooki czytane przez znanych lektorów

Interesujące książki nieraz brzmią znacznie lepiej, kiedy są czytane. W dwudziestym pierwszym wieku w epoce cyfryzacji coraz więcej książek można kupić nie tylko w formie wizualnej, lecz także ich posłuchać – nie bez powodu teraz audiobooki wyróżniają się niesamowitą popularnością.


audiobook
Napisał: jeff_golden
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzięki temu można na przykład posłuchać wspaniałego utworu literackiego w samochodzie, pociągu bądź w trakcie wykonywania nieskomplikowanych odręcznych prac. Jest to także perfekcyjny sposób na zapoznanie się z treścią książki dla słuchowców oraz osób niedowidzących. Oprócz tego wiele globalnej klasy dzieł jest czytanych przez świetnych lektorów, których głosu wyjątkowo przyjemnie się słucha. Audiobook Nieśmiertelni Severski ( pt. nieśmiertelni) jest tego znakomitym przykładem – świetna powieść Severskiego, bijąca rekordy popularności spośród amatorów political fiction, jest obecnie dostępna również w formie audio i mp3. Dlatego nawet dla osoby, jaka zna treść książki, audiobook Nieśmiertelni Severski to zdecydowanie świetne rozwiązanie

Vincent V. Severski jest pisarzem znanym z ogromnej precyzji w kreowaniu realiów politycznych – sam służył dużo lat w wywiadzie, posiadając znakomite wykształcenie z prawa i kryminalistyki. Niemało czasu na swoich zadaniach spędzał zagranicą , a także zna trzy języki obce, dlatego z polotem opisuje i kreuje jednocześnie rzeczywistość w najdalszych zakątkach Ziemi. Akcja odgrywa się na przykład w stolicy Iranu, Szwecji oraz Moskwy. Pisarz również absolutnie nie stroni od niełatwej tematyki informatycznej. Wiele audiobooków jest czytanych przez autentycznych zawodowców i ten z pewnością nie jest wyjątkiem, co potwierdza wielu zadowolonych fanów.Audiobook nieśmiertelni Severski świetnie pokazuje doświadczenie pisarza; czytanie go charakterystycznym i hipnotyzującym głosem K. Gosztyły (znanego przykładowo z „Ogniem i mieczem”, „Pułkownika Kwiatkowskiego” , a także rewelacyjnego dubbingu Hagrida) doskonale podkreśla tematykę powieści.

audiobook na iphonie
Napisał: athriftymrs.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dużo na temat książki audiobook Nieśmiertelni Severski można także przeczytać w sieci – można tam przykładowo przeczytać recenzje, obejrzeć wywiad z pisarzem , jak również zaznajomić się z teraźniejszymi cenami. Z pewnością dobrze pamiętać, że teraz coraz częściej można odnaleźć znakomicie czytane audiobooki w wyjątkowo niskich cenach, na jakie każdego miłośnika literatury. W ten sposób wspierany jest również sam autor , a także legalne ściąganie dzieł kultury – jest to zjawisko szczególnie doceniane jako alternatywa dla powszechnych „piratów”. Pod tymi względami rozmaitych możliwości jest wyjątkowo sporo i z tego powodu zdecydowanie warto z nich korzystać, aby już wkrótce zanurzyć się w intrygującym świecie „Nieśmiertelnych”.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-04-25 18:52:17
Tagi: MP3, powieść, książki