Jeżeli chcesz utrwalić istotne momenty ze swego życia, zobacz, którą kamerę warto zakupić

W życiu wszystkich ludzi bywa wiele istotnych chwil – przyjście na świat, pierwsze stąpnięcia, pójście do przedszkola, zabawy, zakończenie studiów, wesel + wiele innych. W zamierzchłych czasach można było takie wydarzenia tylko opisywać. Następnie pojawiły się aparaty, które w tym pomagały. A jeszcze później przyszły kamery.

Dron z kamerą
Napisał: Dave Lauretti
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie aparaty i kamery to wysokiej jakości sprzęty, które nieustannie są unowocześniane. To, co kupiliśmy trzy lata temu, w tej chwili okazuje się stareńkim modelem. Świat nowin technologicznych biegnie przed siebie w niezwykłym tempie. Dla przykładu weźmy dron z kamerą - sklep GoPro. Kilka lat temu wydawało się, że to sprzęt zarezerwowany dla wojska, iż pojawia się jedynie tam, gdzie nie ma szans lub się nie chce posłać żołnierzy. Dzisiaj dron z kamerą to nie tylko obraz z produkcji filmowej czy spotu reklamowego, w której młody kuzyn nagrywa ślub rodziny – w tej chwili to coś zwyczajnego. W Polsce można wykupić kursy w prowadzeniu dronów. Podejrzewa się, że w najbliższej przyszłości osoby posiadające umiejętność latania dronami, będą bardzo poszukiwane na rynku pracy.

Do uwiecznienia niezwykłych momentów w życiu niezwykle ważna jest kamera gopro hero 4 - gohero.pl/GoPro-HERO-4-Black. Bardzo mocno zaawansowana technologicznie, posiadająca najlepszą jakośćs obrazu. Posiada wbudowane Wi-Fi jak również Bluetooth. Co niezwykle ważne (a też możliwe w połączeniu z dronem) gopro hero 4 można sterować zdalnie. Ma się zupełną kontrolę nad kamerą – można robić fotosy, zatrzymywać nagranie filmu, operować w ustawieniach. A dzięki specjalnej aplikacji wszystko, co zostanie stworzone przez gopro hero 4 jest się w stanie udostępniać w mediach społecznościowych, przez e-mail, a także także mms.

Dzisiaj prawie każdy może stworzyć niepowtarzalny film.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej w treści na omawiany w tym serwisie temat, to kliknij ten link, a z pewnością Cię one zainteresują.

Może to uczynić na właśną rękę bądź wynająć osobę, dla której dron z kamerą jest czymś naturalnym\zwyczajnym w obsłudze. Dzięki najnowszym technikom ważne momenty w życiu rodzinnym nie znikną, zostaną zapisane.

A co warto podkreślić – w świetnej jakości. Być może za kilka lat i to będzie już przeżytkiem, jednak w tej chwili to najlepsze, co można odnaleźć na rodzimymrynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2019-07-16 06:44:25
Tagi: aparat, Wi-Fi, rynek, szkolenia, mms